Salone del Mobile 2023 – Targi w Mediolanie

Salone del Mobile 2023 jest niezwykłym wydarzeniem, którego nie można przegapić!

Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem oraz postępem technologicznym, który prężnie rozwija się na rynku wnętrzarskim, musisz wiedzieć, co pojawiło się na tegorocznej odsłonie tak nieprzeciętnego eventu. Całe przyjęcie to przede wszystkim okazja do spotkania wartościowych projektantów, z którymi można porozmawiać, a także wymienić się ciekawymi pomysłami i własnymi spostrzeżeniami.

Kolory czy beże? Minimalizm czy artystyczny nieład, obfitość form i stylów czy prostota?

Targi w Mediolanie to wyjątkowa okazja na spotkanie się z międzynarodową społecznością, którą budują wszyscy wystawcy z całego świata. Różne style i kultury zgromadzone w jednym miejscu, w jednym czasie dają nam możliwość zobaczenia wszechstronnych stylów i estetyki wielu niesamowitych marek. Z niektórymi wystawcami będącymi na targach prowadzimy również aktywną współpracę, np. z marką „KARE DESIGN”.

Nietuzinkowe rozwiązania, abstrakcyjne kształty, niebanalne połączenia kolorystyczne, to wszystko mogliśmy zobaczyć na własne oczy, podczas tegorocznych targów.

Specjalnie dla Was wykonaliśmy fotorelację z całego wydarzenia. Poniżej znajdziecie zbiór różnych stylów i innowacyjnych rozwiązań wnętrzarskich, jakie mieliśmy przyjemność oglądać na tegorocznej wystawie. Mamy nadzieję, że dzięki temu, w jaki sposób uchwyciliśmy całość Salone del Mobile, będziecie mogli się poczuć tak, jakbyście to Wy brali w nim udział!