Dzień dziecka – pozwól odkryć swojemu dziecku niesamowity świat designu!

Czy duży, czy też mały, każdy z nas potrzebuje odrobiny dobrego stylu w swoim otoczeniu.

1 czerwca to idealna okazja, aby zaszczepić w swoim dziecku miłość do designu!

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę asortymentu dzięki któremu, będziecie w stanie skomponować gotowe zestawy do pokoju swoich pociech. Podarujcie im niezapomniany prezent, którym dzieciaki będą mogły pochwalić się kolegom i koleżankom.

Wyobraźcie sobie ile godzin śmiechu i dobrej zabawy zapewnicie maluchom, stawiając w ich pokoju nasze bajeczne fotele! A te dodatki, stoliki i lampki! Cóż za niezapomniany klimat one razem stworzą!

Nawet po latach, gdy dzieci dorosną to z uśmiechem na twarzy, będą patrzeć na te rzeczy, bo ich wygląd po latach użytkowania nadal będzie nieskazitelny dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości.

 

Zapraszamy Was do skomponowania ze swoim dzieckiem indywidualnego zestawu:

1. GLAMOUR

Samo określenie tego stylu już kojarzy nam się z czymś luksusowym, lśniącym i eleganckim. 
Taka dokładnie powinna być aranżacja wnętrza glamour. Całokształtem dążymy do tego, by pomieszczenia przypominały nam te, które możemy zobaczyć w domach wielkich gwiazd. Dużo kryształowych i puchowych dodatków – to są właśnie obowiązkowe wyznaczniki stylu glamour. Elegancja w połączeniu z nutką szaleństwa jest świetnym pomysłem na urządzenie pokoju dziecięcego.
 
FOTELE
OŚWIETLENIE
STOLIKI
DODATKI

2. BOHO

Boho cechuje się przede wszystkim harmonijnym połączeniem natury, funkcjonalności, lekkości form, a także kolorów nawiązujących sobą do natury i otaczającego nas świata. Jeśli chcielibyście wprowadzić do pokoju swojej pociechy nieco klimatu boho, warto sięgać po takie kolory, jak: szary, zielony, żółty, brązowy, czarny, beżowy i biały.  Idealnie w takiej przestrzeni sprawdzą się motywy roślinne oraz zwierzęce.
FOTELE
OŚWIETLENIE
STOLIKI
DODATKI

3. MODERNISTYCZNY

Jeśli Twoje dziecko kocha wyrażać swój indywidualizm na każdej możliwej płaszczyźnie, to daj mu pokój, w którym będzie spełniać siebie
w 100%! Styl modernistyczny jest połączeniem minimalizmu z funkcjonalnością, jednak nie może w nim zabraknąć ciekawych wzorów, kolorów oraz faktur. Geometryczne kształty i abstrakcyjne formy będą królowały w przestrzeni Twojego malucha i rozkochają go w sobie do granic możliwości.
FOTELE
OŚWIETLENIE
STOLIKI
DODATKI

Ze skomponowanych wyżej propozycji, możecie stworzyć niesamowite aranżacje, które na pewno zadowolą wszystkie dzieci w dzień ich święta! Dowolnie miksujcie nasze propozycje a przede wszystkim, bawcie się tym! Łączcie wszystko wedle własnego uznania — różne style, kolory i kształty, wykreujcie idealną przestrzeń, w której będzie mogła zamieszkać radość.

 

A dodatkowo z okazji 1 czerwca mamy dla Was wszystkich przygotowany konkurs!

Bo przecież każdy z nas ma w sobie dziecko :D, sprawdź szczegóły poniżej:

Link do konkursuregulamin konkursu.

Konkurs trwa w dniach 19.05.2023 – 31.05.2023 r.