Targi Warsaw Home 2023 – co nowego słychać w branży wnętrzarskiej?

W tym roku ponownie wybraliśmy się jako goście na Targi WARSAW HOME! Specjalnie dla Was sprawdziliśmy co w najbliższym czasie, wpłynie na rynek wnętrzarski, a także co stanie się bestsellerem oraz jakie kolory będą dominować w przestrzeni.

W wystrojach wnętrz znów za królowały beże czy delikatne brązy, w głównej mierze były to stonowane barwy, jednak jeden kolor wybił się znacząco na tle innych, chodzi o ceglany. W przypadku tkanin nadal ubóstwiacie bouclé, welur i tkaninę typu plush! Do grona ulubieńców trafiły w tym roku również materiały lniane i zamszowe. Dużo aranżacji było inspirowanych minimalizmem oraz klimatem lat 70, jednak mimo wszystko znalazły się także firmy, które szły w kierunku przepychu i ekstrawagancji. Można rzec „dla każdego coś dobrego”!

Oświetlenie niezmiennie zaspokoi potrzeby każdego klienta, wiele minimalistycznych i geometrycznych form, a także bardziej rozbudowanych oraz niekonwencjonalnych rozwiązań pojawiło się na tegorocznych targach.

Nasza cała oferta opiera się o najnowsze trendy wnętrzarskie, tak aby każdy  nasz klient znalazł coś dla siebie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i z wyprzedzeniem wprowadzamy na Polski rynek to co będzie królowało w najbliższym czasie.

Koniecznie śledź nasze nowości a nigdy nie pozostaniesz w tyle z trendami jakie obecnie panują!