Współpraca

Zastanawiasz się nad współpracą z KING HOME? 

Nie zwlekaj i zapoznaj się z naszą ofertą.

Jako firma stawiamy na długofalowe relacje. Jesteśmy przekonani, że wartości realnie wpływają na biznes i są jego nieodłącznym elementem, gwarantują nam zadowolenie oraz owocną współpracę. Jeżeli jesteś architektem, projektantem wnętrz, planujesz inwestycję, piszesz bloga, robisz zdjęcia, lub potrzebujesz wynająć meble do scenografii, odezwij się do nas, z każdym zainteresowanym współpracą chętnie się spotkamy i przedstawimy ciekawą propozycję. Priorytetem KING HOME jest usatysfakcjonowanie wszystkich Partnerów z jakości świadczonych usług oraz wsparcia – tak, by każdy bez wyjątku stał się naszym najlepszym ambasadorem.

DEWELOPERZY

Każdemu deweloperowi pomożemy wyposażyć jego inwestycje w potrzebne meble, oświetlenie oraz akcesoria. Nasi przedstawiciele handlowi zadbają o najmniejszy szczegół, a także przejdą z Państwem przez cały proces ofertowy, dając potrzebne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Dzięki naszemu panelowi B2B mają Państwo możliwość:

– Zapoznania się z pełną ofertą hurtową,

– Sprawdzania naszych stanów magazynowych,

– Sprawdzania terminów dostaw,

– Składania zamówień,

– Dokonywania ewentualnych reklamacji.

Podczas spotkania z nami zapewnimy Państwu szczegółowe informacje dotyczące każdego produktu, przedstawimy oferty cenowe stworzone indywidualnie w oparciu o potrzeby każdego klienta.

W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt pod adresem mailowym: b2b@kinghome.pl

ARCHITEKCI

Zapraszamy do współpracy każdego architekta, projektanta wnętrz, stylistę, a także biura architektoniczne.

Nasz showroom to idealna przestrzeń do kreatywnej pracy, dzięki otaczającym nas designerskim meblom oraz niezwykłemu oświetleniu pomysły same wpadają do głowy.

Podczas wizyty uzyskasz dostęp do:

-Sali konferencyjnej,

-Łącza internetowego,

-Drukarki,

-Katalogów,

-Próbników tkanin,

A także otrzymasz:

– Profesjonalną pomoc od naszego doradcy handlowego,

– Pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do Twojego projektu,

– Niezwykle atrakcyjne warunki współpracy przygotowane indywidualnie do potrzeb Twoich i Twojego Klienta,

– Kawę oraz herbatę, aby umilić każde spotkanie.

Napisz do nas na adres: b2b@kinghome.pl i ustal dokładne szczegóły.

E-COMMERCE

Prowadzisz sklep internetowy? A może chcesz zacząć? Myślisz nad ciekawym produktem, który będzie dobrze prosperował a w parze z nim będą szły popyt i podaż? Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę, która z łatwością pomoże Ci osiągnąć zamierzony cel.   

Od samego początku zapewniamy:

– Profesjonalną obsługę,

– Wsparcie handlowców,

– Pomoc na każdym etapie współpracy,

– Dostęp do pełnej oferty,

– Korzystną wycenę.

Skrupulatność w działaniu oraz uczciwość jest nieodłącznym elementem naszej kultury pracy. Nasze wartości stoją na straży perspektywicznego biznesu, dlatego tak wielką wagę przykładamy do jasnych zasad współpracy. Każdy z naszych Partnerów jest traktowany z należytym szacunkiem oraz otrzymuje niezbędne wsparcie.

 Napisz do nas na adres: b2b@kinghome.pl  i zacznijmy owocną współpracę już dziś!

HORECA

HoReCa jest jedną z naszych ważniejszych grup klientów. Na co dzień oferujemy Państwu wszechstronne zaopatrzenie, najwyższą jakość oraz korzystne ceny. Każdy właściciel restauracji, hoteli, barów czy cateringów znajdzie u nas pełne wyposażenie. W swojej ofercie mamy wiele produktów, które niejednokrotnie uzupełniały nowoczesne hotele, klimatyczne restauracje czy urokliwe kawiarnie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Adres do korespondencji: 

b2b@kinghome.pl

INWESTYCJE

Zróżnicowana oraz bogata oferta naszych produktów pozwala sprostać największym oczekiwaniom naszych Klientów. Od lat realizujemy z zaangażowaniem i wielkim powodzeniem inwestycje o zróżnicowanych potrzebach, zaczynając od obiektów biurowych i handlowych, poprzez budynki mieszkalne, aż po obiekty przeznaczone do użytku publicznego. W każdym z tych miejsc nasza szeroka oferta odnalazła praktyczne i cieszące oko zastosowanie.

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje lub otrzymać ofertę? Skontaktuj się z nami pod tym adresem e-mail: b2b@kinghome.pl

SCENOGRAFIA

Scenografia to bardzo ważny element każdego wydarzenia, niezależnie od miejsca, profilu wydarzenia czy grupy docelowej. W swojej ofercie mamy możliwość wypożyczenia akcesoriów, mebli czy oświetlenia. Nasze produkty niejednokrotnie brały czynny udział w różnych produkcjach filmowych czy teatralnych.

Możliwość wypożyczenia naszych produktów powstała z myślą o dostarczaniu modnych, a także unikatowych mebli na najróżniejsze okazje, w tym również na potrzeby wszelakiej scenografii.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz pomożemy w wyborze asortymentu do każdego wydarzenia.

E-mali: b2b@kinghome.pl